اسفناج خامه ای پنیری

اخبار روز مقالات

اسفناج خامه ای پنیری، یک پیشنهاد منحصر به فرد!

مدت زمان لازم برای تهیه اسفناج خامه ای پنیری شما 30 دقیقه می باشد که از این 30 دقیقه تنها 10 دقیقه اول آن به آماده سازی مواد اولیه مربوط می شود.

بر روی شعله متوسط گاز، قابلمه بزرگی را قرار دهید و سپس اسفناج ها را درون آن ریخته و اجازه دهید کاملا بپزند. سپس اسفناج ها را از قابلمه خارج کنید و در یک توری یا صافی با وارد کردن فشار بر روی آن ها سعی کنید تا می توانید آب جاری شده از پختن اسفناج ها را جدا کنید.

قابلمه دیگری را بر روی شعله متوسط گاز قرار دهید و کره ای را درون آن آب کنید. سیر و پیاز را به آن اضافه کنید. در حدود 5 دقیقه عمل تفت دادن را ادامه دهید تا سیر ها و پیاز ها به خوبی طلایی شوند. اکنون می توانید اسفناج هایی را که آب آن ها را گرفته اید به مواد داخل قابلمه اضافه کرده و سپس خامه غلیظ را به آن اضافه کنید. ابتدا پنیر موزارلا و پس از آب شدنش پنیر پارمسان را اضافه کنید. پختن را ادامه دهید تا مایع غلیظی به دست آید. به همراه نمک و فلفل آن را هم بزنید و زمانی که غلظت مورد نظر حاصل شد می توانید آن را از روی شعله بردارید. این غذا باید داغ سرو شود وگرنه حالت ماسیدگی به خود گرفته و مطلوب نمی شود.

نوش جان!

نظرات کاربران

نظر برای این مجله ثبت نشده است
کیف، کفش، لباس