رویه های ارسال سفارش

ارسال بالای 150.000 تومان به صورت رایگان و حداکثر تا 24 ساعت برای سفارش های تهران

رویه ارسال سفارش ها در روزهای عادی به شکل زیر می‌باشد و در شرایط خاص مانند روزهای پر ازدحام اسفند ماه یا جشنواره ها، بر حسب روش و محل ارسال سفارش متفاوت خواهد بود و امکان دارد طبق رویه های زیر صورت نگیرد. سفارش‌ها در شهر و جنوبغرب استان تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. بعلاوه ارسال سفارش بدون محدودیت در تمام روزهای هفته انجام می‌شود و سفارش های بالای صد و پنجاه هزار تومان در شهر و جنوبغرب استان تهران به صورت رایگان ارسال می‌شوند.

نکته ها :

لطفا اقلام سفارش با فاکتور را قبل از ترک همکاران تحویل بررسی نمایید. برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست مشتریان گرامی در خصوص اشکالات مشاهده شده در محصول در زمینه ایراد فیزیکی، توصیه می گردد به محض مشاهده، با تماس از طریق شماره 56286629 - 021 مشکل مشاهده شده به خدمات پس از فروش سبزی لاین اطلاع داده شود. ارسال سفارش به اماکن عمومی مقدور نیست و آدرس تحویل باید کامل و دقیق باشد.


شرایط ارسال محصولات با وزن بالا :

- در ارسال سفارش محصولات با وزن بالا مبلغی مبنی بر پس‌کرایه به فاکتور اضافه خواهد شد.

- لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر صدو پنجاه هزار تومان) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل محصولات تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@sabziline.com به سبزی لاین اطلاع نمایید.

کیف، کفش، لباس